STAVEBNÍ TECHNOLOGIE


Holding RENTA TREND www.rentatrend.cz působí úspěšně na českém trhu od roku 2002. Je přímým výrobcem nízkoenergetických děvostaveb a zděných staveb. V rámci výstavby poskytuje servis - realitní, finanční, pojistný, samozřejmostí je inženýring včetně veškerých podkladů pro stavební řízení a výstavbu včetně projektové dokumentace. Nabízíme komplexní řešení střešních fotovoltaických elektráren.

RENTA TREND nabízí domy v různém stádiu dokončení a bungalovy nejsou výjimkou. Vychází tím vstříc lidem, kteří si chtějí bungalov dokončit svépomocí. Můžete si například objednat hotovou hrubou stavbu i s příčkami, podhledy a hlavně hotovými rozvody vody a elektřiny, ale bez obkladů podlah či vnitřních dveří. Nebo jen základní hrubou stavbu k dokončení vlastními silami. Tato varianta může stát třeba jen polovinu toho, co kompletní realizace na klíč. 


                                                            TECHNOLOGIE "TRENDPANEL"


Termo Izolační Stavební Systém 

domu RENTA TREND vzniká v prostředí lokálně temperované výrobní haly. Po celou dobu výroby je každá fáze realizace pod přímým dozorem zkušeného mistra výroby, který tak provází nově vznikající objekt od prvopočátku až do jeho expedice na základovou desku, která je již připravena na pozemku klienta. Po pečlivém založení obvodových a rozporných zdí, je provedena velice rychle kompletace hrubé stavby.

Principem je konstrukční systém z certifikovaných, masivních, šroubovaných panelů vyráběných v naší výrobní hale. Tyto panely ukládáme těžkou technikou v místě stavby klienta a kotví se na připravenou základovou desku, nebo speciálně upravené základové pasy. 

Tento stavební systém se stává neustále populárnějším. Cenově dostupná, takzvaně zlatá střední cesta. Jedná se o kvalitní technologii prefabrikovaných dřevostaveb s využitím moderních materiálů, které vyžaduje poměrně rigorózní norma ČSN. Naše nová technologie splňuje přísné podmínky pro iniciaci řízení na Úřadu průmyslového vlastnictví pro udělení PRŮMYSLOVÝCH PRÁV


                                        TECHNOLOGIE "TENDEN"


Principem unikátního konstrukčního řešení je symbióza platformy ocelového konstrukčního rámu s akcentem na zachování atributů kvalitní technologie dřevostaveb s využitím moderních materiálů, které vyžaduje poměrně rigorózní norma ČSN. Naše nová technologie TENDEN splňuje přísné podmínky pro iniciaci řízení na Úřadu průmyslového vlastnictví pro udělení PRŮMYSLOVÝCH PRÁV.

Novostavba Domu RENTA TREND vzniká v prostředí temperované výrobní haly a to až do rozestavěnosti cca 75%. Po celou dobu výroby je každá fáze realizace pod přímým dozorem zkušeného mistra výroby, který tak provází nově vznikající objekt od prvopočátku až do jeho expedice na základové pasy, které jsou již připravené na pozemku klienta.

VIZUALIZACE
VIZUALIZACE
VÝROBA
VÝROBA
TRANSPORT
TRANSPORT
REALITA
REALITA

Flexibilita konstrukčního systému umožňuje nejen realizace korigovaných projektů "na klíč", ale také zcela individuální projekty anebo projekty s již definovaným zadáním.